Black Friday

Mybelka.cz

O nás

Jsme dva vysokoškoláci, kteří stále přemýšlejí, co by je mohlo v životě bavit. Často nás napadají nové projekty, kterých realizace by nám dělala radost. A tak jsme se v době karantény rozhodli, navzdory nepříznivé době, do jednoho na plno pustit! Kvalitní, ručně šité kabelky a navíc personalizované, jak nejvíc to jde, to je přeci něco, co každá česká holka milující módu potřebuje. A tak vznikla Mybelka. Značka, kterou tvoříte vy samy. Pusťte se do tvoření!

O Mybelce

Kdybychom měli Mybelku popsat ve třech slovech bylo by to:
jedinečná, kvalitní a TVOJE. Mybelka je ztělesněním toho, o čem
každá holka alespoň na chviličku snila. Stát se návrhářkou. A tak jsme
se snažili, aby se proces nakupování co nejvíce podobal této profesi.
Právě proto si můžeš zvolit svůj tvar, kůži, pásek, kování, podšívku a
dokonce i přidat gravírování. Z vlastní zkušenosti víme, že se nám v
obchodě často nějaká věc líbí, ale něco maličkého bychom na ní
změnili. Mybelka tuto možnost nabízí. Vytvoř si kabelku přesně podle
sebe, jedinečnou a šitou s láskou a pečlivostí. Věříme, že mezi tebou a
Mybelkou vznikne pouto, díky kterému jí na dlouho zařadíš do svého
šatníku.

Co by Vás mohlo zajímat?

Kabelky šijeme u našich sousedů v Polsku, kde má módní průmysl a šití dlouholetou tradici. Jelikož máme k Polsku blízko, tak jsme rádi, že můžeme takovým způsobem podpořit tamní rodinnou firmu, která pro nás šije kabelky ručně a do každé vkládá kus sebe. Záleží jim na každičkém detailu! Kůže pochází z velké části také z Polska, zbylé jsou pak z Itálie.

Věříme, že tento přírodní materiál je cestou, jak být více “slow fashion” a nechat do svého šatníku proniknout kapku dnes tak moderní udržitelnosti. Když se o ni budete dobře starat, tak Vám vydrží opravdu roky a na rozdíl od většiny umělých materiálu vypadá s věkem pořád lépe a lépe. Myslíme, že jedná kvalitní a univerzální kabelka, může nahradit všechny ve Vašem šatníku.

Při špatné péči se může kůže vysušit a tím pádem popraskat. Abyste tomu zabránily, nenechávejte kabelku na dešti, přímém slunci a dbejte na to, aby se kůže nějak moc nepoškrábala. Přeci jenom někdy se tomu nelze vyhnout a proto existují různé přípravky na impregnaci. Vždy doporučujeme nejdříve vyzkoušet na menším kousku kůže. Na čištění nečistot doporučujeme teplou vodu a hadřík. Netlačte! Stačí jen párkrát přetřít skvrnu.

Pamatujte na to, že kůže zraje. Čím více kabelku používáte, tím více se mění, ale taky se stává ještě více Vaší. Při používání se na povrchu tvoří vrstva tzv. “patina”, která způsobuje, že je kabelka lesklejší a často i lehce změní barvu, oproti původní. Nošením pásek změkne a i kabelka se přizpůsobí Vašemu tělu.

Jak jistě víte, kůže je přírodním materiálem a ve většině případů proto není ideální. Často se na povrchu mohou vyskytnout menší škrábance, které jsou ale naprosto normální a proto tyto “vady” prosím tolerujte. Pokud je však špatně něco jiného, určitě se nám ozvěte na: ahoj@mybelka.cz.

Vše záleží na počtu objednávek. Standardní čekací doba, ve které stihneme kabelku vyrobit přesně podle Vašich představ, jsou 3-4 týdny. Pokud se opozdíme o pár dní, nemějte nám to za zlé. Snažíme se kabelky dodat, co nejrychleji. 

Pokud máte nápady na nové tvary nebo požadavky na kůže, ve kterých by se Vám Mybelky líbily, sem s tím! Jsme otevřeni novým nápadům. Proberte to s Agnieszkou (agnieszka@mybelka.cz).